Under 8yrs Boys &
Girls Mixed
Hardstyle
1. Jaycee Galnun
2. Daniel Brownhill
3. Billy Dyson
3. Matthew Murie
Kids Boys Under 13yrs
Hardstyle
1. Joeremiah Tacderas
2. Lewis Barlow
3. Shay McCarthy
3. Kyle Galiza
Korean
1. Robbie Cowell
2. Michael Brindley
3. Adam Howarth
Weapons With Music
1. Billy Dyson
Weapons No Music
1. Jack Atherton
2. Daniel Brownhill
3. Lewis Barlow
Traditional Weapons
1. Alex Carter
Kids Girls Under 13yrs
Hardstyle
1. Olivia Ferneyhough
2. Ellie Tremlett
3. Millie McLoughlin
3. Freya Blackmore
Freestyle
1. Olivia Ferneyhough
Weapons With Music
1. Olivia Ferneyhough
2. Alisha Staff
Weapons No Music
1. Olivia Ferneyhough
Traditional Weapons
1. Olivia Ferneyhough
Junior Boys Under 17yrs
Hardstyle
1. Jake Clegg
2. Jacob Haynes
3. Aaron Brook
3. Jeremy Doroja
Korean Style
1. Tiger Fawley
2. James Carr
Weapons With Music
1. Les Downs
2. Henry Blake
3. Rory Morris
Weapons No Music
1. Jake Clegg
2. Jacob Haynes
3. Owen Morrison
Traditional Weapons
1. Jake Clegg
2. Aaron Brook
3. Jacob Haynes
Physical Disability Section
1. Ryan
Marsden
Junior Girls Under 17yrs
Hardstyle
1. Leah Ferneyhough
2. Emma Coughlin
3. Emma Bonsall
Freestyle
1. Leah
Ferneyhough
Weapons With Music
1. Emma
Coughlin
2. Leah
Ferneyhough
Weapons No Music
1. Leah
Ferneyhough
2. Emma
Bonsall
3. Amber
Aldred
Traditional Weapons
1. Leah
Ferneyhough
Adult
Men
Hardstyle
1. Colin Le
Maitre
2. Joel
Castasus
3. Robert
Knapper
3. Ben
Hogan
Softstyle/Chinese
1. Danilo
Trozzi
2. Andrew
Crossland
3. Brent
Penniston
3. Richard
Osbourne
Weapons With Music
1. Rory
Morris
Weapons No Music
1. Connor
Crossland
Physical Disability Section
1. Shiraz
Arif
Adult
Ladies
Hardstyle
1. Cally
Greenland
Softstyle/Chinese
1. Isabelle
Leggett
2. Emmadee
Fox
Korean Style
1. Kate
German
Traditional Weapons
1. Bev
Roberts
2. Isabelle
Leggett
Veterans Men +35 yrs
Traditional
1. Graham
Shaw
Weapons
1. Yusuf
Saleh
Traditional Weapons
1. Brent
Penniston
Veterans Ladies +35yrs
Traditional
1. Katja
Jud
2. Angela
Morrison
Veteran Men +42yrs
Traditional
1. Oliver
Jud
2. Stuart
Thornley
3. Adrian
Oregan
Weapons
1. Yusuf
Saleh
Traditional Weapons
1. Danilo
Trozzi
2. Oliver
Jud
3. John
McManus
Veteran Ladies +42yrs
Traditional
1. Carol
Roche
2. Katja
Jud
3. Debbie
Grima
3. Angela
Morrison
2
Man/Person Team
Junior Traditional
1. Aaron
Brook & Jeremy Doroja
2. Adam
Howarth & Michael Brindley
Junior Traditional Weapons
1. Leah
Ferneyhough & Olivia Ferneyhough
Adult
Traditional
1. James
Carr & Kate German
2. Graham
Shaw & John McManus
Adult
Traditional Weapons
1. Jake
Clegg & Oliver Jud
2. Bev
Roberts & John McManus
3-5 Man/Person Team
Junior Traditional
1. Joeremiah Tacderas, Norman
Galiza,
Kyle Galiza & Shane Doroja
Open – No Traditional
Forms
1. Danilo Trozzi & Brent
Penniston
2. Kieran Saunders, William
Hamlin,
Jack Atherton & Shay
McCarty
3. Ellie Tremlett, Freya
Blackmore & Alivia Sellers
3. Alisha Staff & Cerys
Williams
|